KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17334260
nr 1733 4260
Wallentin, Signerad, Fiskeläge. Olja på duk, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 70x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 18:59:31
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)